Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

szybki kontakt
CENTRALA

Tel.:   (+48 22) 329 13 30
 
Ewa Barzyk PE, roto, 
regranulaty PE,PP,inne
tel.+ 48 22 329-13-27
       
Kasia Kucińska  PS, roto,
regranulaty PS,PP,ABS 
tel.+ 48 22 329-13-30
    
Mariusz Dąbrowski PET, PP
tel.+ 48 22 329-13-29

wyślij zapytanie
telefon
e-mail
treść pytania

o firmie

Firma MB Barter & Trading S.A. jest obecna na polskim rynku od ponad 22 lat.
W 1990 roku założone zostało oficjalne przedstawicielstwo z biurem w Warszawie. Na jego bazie w roku 2000 powstała spółka MBT Polska wraz ze wszelkimi prawami i obowiązkami przedstawiciela.

    

MBT Polska Sp. z o.o.:

·       zajmuje się dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych tj. PE / HDPE,                           MDPE, LDPE, LLDPE/  polietylen do rotomouldingu/, PP /homo, copo, random,
      impact /, PET, PVC, regranulatów, przemiałów i innych,

·       działa w oparciu o stałe kontakty z producentami z Polski, Europy i całego świata,


·       zapewnia realizację zamówień z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klientów - proponujemy dostawy bezpośrednio od producenta, z naszych magazynów w Europie oraz z naszego magazynu w Polsce,


·       z biurem w Warszawie, posiada dynamicznie działającą, stale rozwijającą się grupę pracowników. Gotowa jest sprostać najwyższym wymaganiom Klientów, dostarcza produkty najwyższej jakości.


nasi partnerzy